Kim jest El Koktel

Koktajle, ludzie, dobra atmosfera
Mateusz Szuchnik

Współzałożyciel baru El Koktel nagrodzonego tytułem „Najlepszy Bar Koktajlowy 2015” w plebiscycie Bar Roku. Od 2009 roku w gastronomii. doświadczenie zdobywał w kraju jak i po za granicami Polski. Finalista wielu międzynarodowych oraz krajowych konkursów barmańskich. Zwycięzca pierwszej polskiej edycji Tahona Society,  Diageo World Class Poland 2015 – 17 miejsce w globalnej klasyfikacji.  Zdobywca 3 miejsca na świecie w Bols Around The World 2013. Członek prestiżowej akademii The World’s 50 Best Bars wybierającej najlepsze koktajl bary na świecie. Prowadzi konsultacje barowe, szkolenia z „cocktail development” czyli tworzenia koktajli autorskich od podstaw, przygotowywania produktów typu homemade oraz szkolenia z serwisu barmańskiego. Pasjonat tequili, mezcalu oraz destylatów z grupy latin spirits. Gastronomiczny podróżnik, który przemierza świat w poszukiwaniu wiedzy, inspiracji i smaku.

Paweł Rodaszyński

Pracuje za barem od 2007 rozpoczynając swoją przygodęz gastronomią w Bydgoszczy. Pasja, ambicja i chęć rozwoju sprawiły, że swoje doświadczenie zdobywał pracując we Wrocławiu, Łodzi, Hiszpanii i Warszawie. Barmańsko spełniał się przez wiele lat w słynnym Paparazzi, Grupie Warszawa, czy Pies Czy Suka. Ten ostatni jako pierwszy polski bar był dwukrotnie nominowany do nagrody 50 najlepszych koktajl barów na świecie. W 2014 wraz z przyjacielem Mateuszem Szuchnikiem otworzył projekt barowy EL KOKTEL, który już po pół roku działalności otrzymał wyróżnienie BAR ROKU 2015 w kategorii ‘Najlepszy Bar Koktajlowy’ w Polsce. Projekt EL KOKTEL został doceniony przez magazyn Brief prestiżową nagrodą 50 najbardziej kreatywnych biznesów w 2016 roku. Paweł jest jedynym na świecie zwycięzcą krajowych edycji najbardziej prestiżowych konkursów barmańskich w jednym roku – Bacardi Legacy  i World Class. W obu zaprezentował wysoki poziom plasując się w czołówce 20 barmanów na świecie. Członek kapituły Bar Roku wybierającej najlepsze koncepty gastronomiczne w Polsce. Z wielką pasją realizujący projekty konsultingowe oraz szkolenia. Wielki fan reportażu, polskich gór i cygar. Niespełnionym marzeniem pozostaje wybrać się na koncert Rolling Stones.

Podobno nr #1 w Polsce

Jesteśmy dla Was i chcemy żebyście to czuli. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy ponieważ wiemy jak ważny jest pierwszy kontakt z nami oraz naszymi koktajlami. Pozwól nam zabrać Cię w piękną podróż która zarówno dla Ciebie jak i dla nas stanie się kolejną inspiracją do czegoś wielkiego.
Skontaktuj się z nami